Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
10 lipca 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 9 lipca 2017 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzymy wszystkim miłego wypoczynku. Przypominam, że niedzielna Msza Święta wieczorna w miesiącu lipcu i sierpniu jest przesunięta z godziny 17:00 na 19:00
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dziś na kolektę, która jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • W czwartek 13 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie na godzinę 20:00. Zabieramy ze sobą świece.
  • Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: ś.p. Ludwika Flatów z Minikowa. Pogrzeb odbył się w czwartek; oraz ś.p. Jan Bonna z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. Różaniec w niedzielę o godz. 18:00. We wtorek o godz. 10:00 odbędzie się także pogrzeb ś. Krystyny Pawelczuk z Bydgoszczy.

Informacja społeczna

  • Osoby z Bysławia zainteresowane przyłączeniem do sieci gazowej mogą odbierać na stoliku przy wyjściu z kościoła ankiety, które należy wypełnić i dostarczyć do Urzędu Gminy w Lubiewie do dnia 24 lipca 2017 roku.
crossmenu