24 kwietnia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23 kwietnia 2017 r.

• Dzisiaj, czyli II niedzielę wielkanocną, obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  • Rozpoczął się w kościele Tydzień Miłosierdzia. Niech stanie się okazją do zauważenia drugiego człowieka, będącego w potrzebie.
  • Jutro obchodzimy przeniesioną Uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. Msze Święte o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w kościele klasztornym
  • We wtorek przypada 5 rocznica śmierci ks. Biskupa Jana Bernarda Szlagi. Pamiętajmy w modlitwie o pierwszym biskupie pelplińskim.
  • W najbliższy czwartek zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na spotkanie o godz. 15:30 do kościoła parafialnego.
  • Jest nowy numer Pielgrzyma”.