Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
30 stycznia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 stycznia 2017 r.

  • Rozpoczynają się ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży, a także nauczycielom i wychowawcom życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił do podjęcia nowych zadań w drugim semestrze.
  • W czwartek 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, nazywana także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w kościele parafialnym zostaną odprawione o godz. 10:00 i 17:00. W Bysławku o 18:00. Podczas Mszy Świętej o 17:00 zostaną poświęcone świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • W piątek 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja podczas Mszy Świętej o 17:00 w kościele parafialnym oraz o 18:00 w kościele klasztornym w Bysławku odprawimy obrzęd błogosławieństwa wiernych z modlitwą o ochronienie przed chorobami gardła i krtani.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę podczas Mszy Świętej wieczornej chrzest w naszej parafii.
  • Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi na godzinę 20:00. Adorację zakończymy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.
  • Do nabycia najnowszy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma” oraz drugi numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • W dniu 2 lutego (w czwartek) od godz. 8:00 w Ośrodku zdrowia odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń oraz w przychodni.
crossmenu