Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 stycznia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 stycznia 2017 r.

  • Dziękujemy serdecznie za ofiary składane dziś na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Wczoraj zakończyliśmy kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy serdecznie podziękować za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by móc dotrzeć do każdej rodziny w naszej parafii. Dziękujemy za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne. Podsumowanie kolędy oraz całego minionego roku odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  • Od środy 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan. To ważna sprawa dla całego Kościoła Powszechnego, zatem niech modlitwy w tej intencji nie zabraknie także w naszych rodzinach.
  • W najbliższy piątek na godz. 20:00 zapraszam młodzież naszej parafii na Mszę Świętą ze Słowem Bożym do niej skierowanym.
  • Można już zabierać do domów bombki, przygotowane przez uczniów, a które ozdabiały świąteczny wystrój naszego kościoła.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, czasopisma dla młodzieży „Wzrastanie” oraz gazetek misyjnych: „Świat Misyjny” i „Misje dzisiaj”.
crossmenu