12 września 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 września 2016 r.

• Dziękuję za wszystkie ofiary składane dziś na kolektę, którą przeznaczamy na nasze cele inwestycyjne.
  • We wtorek 13 września o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie fatimskie na Kozim Bórku.
  • Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie w najbliższą środę. Zapraszam na godz. 17:00 na Mszę Świętą, a po Mszy Świętej spotkanie w kościele. Bierzmowanie odbędzie się podczas Mszy Świętej na zakończenie wizytacji ks. Biskupa Diecezjalnego w piątek 30 września o godz. 16:30.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa!
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na seminarium oraz odbywać się zorganizowana przez Caritas Polska zbiórka na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
  • Jest nowy numer: „Pielgrzyma” oraz czasopism „Świat misyjny” i „Misje dzisiaj”.