Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
22 sierpnia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 sierpnia 2016 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Rocha w parafii Rykowisko. Suma o godz. 12:00. Przypominam, że odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele klasztornym odbędzie się 4 września.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane w minioną niedzielę na kolektę inwestycyjną. Łączna suma ofiar wyniosła 2510 zł.
  • Dzisiaj nasza parafianka Rafaela Joanna Wieczorek złoży Uroczystą Profesję Wieczystą (śluby wieczyste) w Domu Generalnym Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa w Chrustach koło Rawy Mazowieckiej. Proszę o modlitwę w intencji siostry Rafaeli oraz o nowe powołania do służby w kościele.
  • W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas Mszy Świętej w kościele parafialnym o godz. 17:00 i w Bysławku o godz. 18:00 – odnowienie ślubów jasnogórskich.
  • Tegoroczne dożynki gminne odbędą się w najbliższą sobotę 27 sierpnia w Minikowie. Rozpoczną się Mszą Świętą sprawowaną o godz. 14:00. Bliższe informacje znajdują się w gablocie.
  • W tym tygodniu kończy swoją posługę w klasztorze w Bysławku przełożona zakonu siostra Urszula. Dziękuję, w imieniu całej wspólnoty parafialnej, Siostrze Przełożonej za 6 lat posługi, za troskę o kościół klasztorny, z którym tak mocno związani są nasi parafianie. Siostra Urszula obejmie teraz obowiązki siostry Przełożonej w Kołobrzegu. Natomiast na jej miejsce przychodzi siostra Maria Kaczor, którą bardzo serdecznie witamy i życzymy błogosławieństwa Bożego na podjęcie zadania, do którego została wyznaczona.
crossmenu