Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 sierpnia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie ODPUST PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 14 sierpnia 2016 r.

 

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Maksymiliana w parafii Sucha. Suma o godz. 11:30.

 

  • Dziękuję wszystkim za udział w naszym Odpuście Parafialnym. Jeżeli chodzi o Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele klasztornym to odbędzie się w niedzielę 4 września. Suma zostanie odprawiona o godz. 12:00.

 

  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na kolektę, która jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Jutro w kościele uroczystość Wniebowzięcia NMP, inaczej zwana uroczystością Matki Bożej Zielnej. W naszej parafii Msze w porządku niedzielnym: o 7:30, 10:30 i 19:00 w Bysławiu, o 9:00 w Bysławku i o 12:00 w Minikowie. Podczas każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  • Jutro Mszę Świętą o godz. 10:30 odprawi ks. Mariusz. Będzie to oficjalne pożegnanie księdza Mariusza, który kończy pomoc duszpasterską w naszej parafii i od soboty obejmuje obowiązki wikariusza parafii św. Katarzyny w Śliwicach. Zapraszam na tę Mszę Świętą, by podziękować księdzu za czas, jaki spędził w naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę 21 sierpnia nasza parafianka Rafaela Joanna Wieczorek złoży Uroczystą Profesję Wieczystą (śluby wieczyste) w Domu Generalnym Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa w Chrustach koło Rawy Mazowieckiej. Proszę o modlitwę w intencji siostry Rafaeli oraz o nowe powołania do służby w kościele.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Stanisław Topoliński z Bysławia. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…
crossmenu