Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 lipca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca 2016 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej. W związku z wakacjami niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • Zakończyliśmy kolonie w Chmielnie organizowane przez naszą parafię. Bardzo dziękuję opiekunom za pomoc w organizowaniu czasu kolonijnego dzieciom, a więc Księdzu Mariuszowi, pani Aleksandrze Pik, Annie Chabowskiej i Weronice Hoppe. Dziękuję też za pomoc sponsorom: Gminie Lubiewo i p. Pik. Dziękuję panu Michałowi Urbanowi za przewiezienie łóżek do Chmielna
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Pragniemy zorganizować wyjazd na spotkanie młodzieży pod nazwą „Przystań”. Jest to jeden z elementów ewangelizacyjnych Światowych Dni Młodzieży. Wyjazd jest w sobotę 23 lipca do Pelplina. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma” i gazetek misyjnych.
  • Do wieczności z naszej parafii odszedł ś.p. Jerzy Dębicki z Bysławia. Pogrzeb we wtorek o 10:00. Różaniec w niedzielę o 18:00 i poniedziałek po Mszy wieczornej.
crossmenu