Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 czerwca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 czerwca 2016 r.

  • Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy o 17:00, a w kościele klasztornym w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dziś na naszą kolektę inwestycyjną.
  • Spotkanie dla chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami odbędzie się jutro – w poniedziałek o 18:30.
  • W najbliższy piątek zapraszamy młodzież na Mszę Świętą o godz. 20:00. W sobotę natomiast zapraszamy młodzież uczestniczącą w spotkaniu lednickich wraz z rodzinami na godz. 19:30 na podwórko plebanii na ognisko i podsumowanie spotkania w Lednicy.
  • Nasza parafia organizuje kolonie w Chmielnie dla dzieci i młodzieży w dniach od 27 czerwca do 2 lipca (w pierwszym tygodniu wakacji). Koszt to 250 zł od osoby. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • Jutro – 13 czerwca w ramach Dnia Fatimskiego odbędzie się w Kozim Bórku – na terenie naszej parafii spotkanie fatimskie. Początek o godz. 16:00.
  • Dnia 13.06.2016r w godz. 10:00 - 14:00 zapraszamy do Zespołu Szkół w Bysławiu na spartakiadę owocowo-warzywną organizowaną z ramienia Agencji Rynku Rolnego. Program adresowany jest do uczniów kl. I-III SP wraz z rodzicami. Będzie mnóstwo zabawy z owocami i warzywami w tle.
  • Gmina Lubiewo dalej walczy o podwórko NIVEANie udało się w pierwszej turze, więc głosujemy dalej. Wójt Gminy Lubiewo bardzo dziękuje wszystkim osobom, które do tej pory zaangażowały się w tę akcję, jednocześnie prosi o włączenie się w to działanie jak najliczniejszej grupy mieszkańców. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do sekretariatu Urzędu Gminy w celu uzyskania szczegółowych informacji. Głosujemy do 30 czerwca !!! Robimy to dla dzieci, a razem możemy więcej.
crossmenu