Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 grudnia 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie III NIEDZIELA ADWENTU 13 grudnia 2015 r.

 • Trwa Adwent - czas oczekiwania na przyjście Pana. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Proszę, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony i ustawiały się przed Mszą Świętą pod chórem.
 • Dzisiaj na Mszy Świętej o 10:30 uroczyste zainaugurowanie Roku Miłosierdzia w naszej parafii.
 • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na kolektę, które przeznaczamy na nasze cele inwestycyjne.
 • W środę o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie przedświąteczne Akcji Katolickiej.
 • W najbliższą sobotę SPOWIEDŹ ŚWIĘTA w naszej parafii z udziałem kapłanów z dekanatu. Program spowiedzi jest wywieszony w gablocie i przedstawia się następująco:
  • w Minikowie 10.00 – 10.30,
  • w Bysławku 11.00 – 11.30,
  • w kościele parafialnym 14.30 – 15.15 i 16.00 – 17.00.
 • Zachęcam całą wspólnotę parafialną, by skorzystała z przedświątecznej spowiedzi świętej, by święta Bożego Narodzenia przeżyć w pojednaniu z Bogiem i z bliźnimi. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie godziny przed świętami. Z technicznych informacji proszę, aby podczas sobotniej spowiedzi nie zastawiać wjazdu na podwórze plebanii, by księża wracający do swoich parafii mogli się swobodnie wydostać.
 • Do nabycia modlitewnik na rok miłosierdzia „Ojciec Miłosierny”. Można też zakupić płytę z kolędami nagraną przez zespół muzyczny księdza Jarka Oszuścika.
 • Pan kościelny zakończył już rozprowadzanie opłatka na terenie naszej parafii. Nie wszystkich jednak zastał w domu. W tej sytuacji można jeszcze dziś i przez kolejne dni po każdej Mszy św. zaopatrzyć się w opłatek w biurze parafialnym.
 • Do wieczności odszedł ś.p. Grzegorz Pieczka z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Dobry Jezu…
crossmenu