11 października 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2015 r.

• Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zapraszam dzisiaj na godzinę 20:00 na różaniec i wieczornicę poświęconą Janowi Pawłowi II.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj, czyli drugą niedzielę miesiąca, na kolektę, które przeznaczamy na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  • Dzisiaj w Iwcu odpust Matki Bożej Różańcowej. Suma odpustowa o godz. 12:00.
  • Trwa październikMIESIĄC RÓŻAŃCOWY. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00. W Bysławku o 17:30. W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę podczas każdej Mszy Świętej.
  • W tym tygodniu o poprowadzenie różańca proszę:
  • W poniedziałek (12.10) – róża św. Ojca Pio
  • We wtorek (13.10) – róża św. Rozalii
  • W środę (14.10) – Ministranci
  • W czwartek (15.10) – uczniowie klas V Szkoły Podstawowej
  • W piątek (16.10) – uczniowie klas III gimnazjum
  • W sobotę (17.10) – róża św. Józefa
  • W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę o godz. 10:30 podczas której nastąpi POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW.
  • Również w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W związku z tym kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na misje.
  • Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z tym przyjmuję już wymianki roczne (zdrowaśki), których czytanie odbywa się w niedzielę przed sumą w kościele parafialnym oraz zdrowaśki jednorazowe, które czytamy w pierwszym tygodniu listopada.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma”, „Wzrastanie”, „L’osservatore Romano”.