5 października 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 października 2015 r.

• Wczoraj odbył się chrzest w naszej parafii. Następny termin chrztu to pierwsza sobota miesiąca , czyli 7 listopada.
  • Rozpoczęliśmy październikMIESIĄC RÓŻAŃCOWY. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00. W Bysławku o 17:30. W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę podczas każdej Mszy Świętej.
  • W tym tygodniu o poprowadzenie różańca proszę:
  • W poniedziałek (5.10) – róża św. Faustyny
  • We wtorek (6.10) – schola Laudatores
  • W środę (7.10) – uczniowie klas III gimnazjum
  • W czwartek (8.10) – róża św. Maksymiliana (UWAGA! w tym dniu różaniec i Msza Św. wyjątkowo o godz. 8:30)
  • W piątek (9.10) – uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej
  • W sobotę (10.10) – róża św. Antoniego
  • W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Tego dnia odbywa się w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Tego dnia o godz. 20:00 zapraszam na różaniec i wieczornicę poświęconą Janowi Pawłowi II.
  • W przyszłą niedzielę, czyli drugą niedzielę miesiąca kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  • Także w przyszłą niedzielę w Iwcu odpust Matki Bożej Różańcowej. Suma odpustowa o godz. 12:00.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd do kina do Bydgoszczy na film: „Czy naprawdę wierzysz?”.Wyjazd jutro o godz. 18:00 sprzed kościoła.