27 lipca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVII Niedziela ZWYKŁA, 26 lipca 2020 r.

• Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę miłego wypoczynku i nabrania sił.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu będzie towarzyszyć zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • W przyszłą niedzielę odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie. Niedzielna Msza w Minikowie zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18:30.
  • W ramach przygotowania do Odpustu w sobotę 1 sierpnia:
  • o godz. 10:00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza Święta 0 z wypominkami i procesją na cmentarz.
  • zapraszam także na ODPUSTOWE SPOTKANIE MODLITEWNE:
    • o godz. 19:30 - Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała.
    • następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem scholi
  • W sobotę 1 sierpnia modlimy się także za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w rocznicę jego wybuchu. Od popołudnia i przez całą niedzielę 2 sierpnia można także uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, gazetek misyjnych: „Świat Misyjny” i „Misje dzisiaj”, oraz naszej parafialnej gazetki „Przemienienie” ze szczegółowym planem przygotowań do Odpustu i samego Odpustu.
  • Do wieczności odeszły: ś.p. Danuta Tetzław z Minikowa - pogrzeb odbył się w środę oraz ś.p. Teresa Topolińska z Bysławia - pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…
  • Msze Święte w Bysławku w tym tygodniu – w środę, czwartek i piątek o 18:00, w sobotę o 15:00.