6 sierpnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie ODPUST PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 5 sierpnia 2018r.

• Dzisiaj odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Zapraszam dzisiaj w godzinach od 15:00 do 18:00 na podwórko plebanii na Festyn Rodzinny.
  • W piątek 10 sierpnia w Bysławku dzień św. Wawrzyńca. Można w tym dniu skorzystać w kościele poklasztornym z daru Odpustu. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy Świętej w Bysławku.
  • Łączymy się z wszystkimi pielgrzymami, którzy wyruszyli z naszej diecezji na szlak Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcam do modlitwy za podążających przed tron Królowej Polski.
  • W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • W przyszłą niedzielę kazania w naszej parafii będzie głosił Zbigniew Drzał z Gdańska-Letnicy. Po mszach świętych, będziemy mieli okazję nabyć obraz Oblicza Pańskiego, a także książkę autorstwa ks. Zbigniewa „Ukaż mi Swą Twarz. Jak rozpoznać Boga we współczesnym świecie.” Stanowią one cegiełkę na rzecz generalnego remontu kościoła w Gdańsku Letnicy. Każdy darczyńca otrzyma w prezencie koronkę do Siedmiu Boleści NMP wraz  z rozważaniami