31 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela Zwykła - 16.10.2022 r.

1. Serdecznie dziękuję za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary na cele remontowo-inwestycyjne. Dzisiaj przed kościołami zbiórka na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II”.
2. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w kościele parafialnym każdego październikowego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a zaraz po nim Msza św. W Minikowie różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; w Bysławku w środy
i piątki o godz. 18:00, w soboty i niedziele przed Mszą św.
3. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci są w październiku od poniedziałku do piątku
o godz. 16:00 w kościele parafialnym.
4. Przypominam, że w każdy piątek od 16:15-17:00 w kościele parafialnym jest adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość przystąpienia do spowiedzi.
5. Jest nowy numer Pielgrzyma i inne czasopisma, a także kalendarze diecezjalne – składane po 20 zł., duże po 12 zł., a małe po 7 zł. Zachęcam do zakupu.
6. Do prowadzenia modlitwy różańcowej w tym tygodniu zapraszam:
w poniedziałek (17.10) – Róża św. Antoniego
we wtorek (18.10) – Akcja Katolicka
w środę (19.10) – Ministranci
czwartek (20.10) – Róża św. Rozalii
piątek (21.10) – Domowy Kościół
sobota (22.10) – Nadzwyczajni Szafarze Komunii św.
7. Kartki z wypominkami (opisane jako jednorazowe lub roczne) można składać w niedziele października do koszyków przy bocznym ołtarzu (w Bysławku i Minikowie w zakrystii).
8. Już dziś informuję, że w czwartek (27.10), w rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Piotra Sosnowskiego – patrona gminy Lubiewo będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:00. Będziemy modlić się o rychłą beatyfikację zamordowanego przez hitlerowców dawnego proboszcza parafii Bysław oraz o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców całej Gminy.
9. Do wieczności odeszła śp. Felicja Grzeca, zamieszkała w Minikowie - pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…