Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
18 września 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXV Niedziela Zwykła, 18 września 2022 r.

  1. Serdecznie dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne
    w Pelplinie oraz za ubiegłotygodniową kolektę inwestycyjną
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszam we wtorek na Mszę św. o godz. 17:00 i krótkie spotkanie po niej. Bardzo proszę, aby kandydaci zabrali z sobą wypełnione deklaracje, które na koniec Mszy św. złożą na ołtarzu. Do udziału w tej Mszy św. i otoczenie modlitwą swoich dzieci zachęcam także rodziców kandydatów.
  3. Osoby, które planują w przyszłym roku zawarcie sakramentalnego małżeństwa, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia obowiązującego w Diecezji Pelplińskiej programu przygotowania do ślubu. Zachęcam narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach „Weekendów dla narzeczonych” oraz „Spotkań dla narzeczonych”, nawet jeżeli ślub jest zaplanowany dopiero na lato.
  4. Przypominam, że w każdy piątek od godz. 16:15 do 17:00 w kościele parafialnym jest adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  5. Jest nowy numer „Pielgrzyma” zachęcam do nabycia i lektury.

INNE OGŁOSZENIA

Sołtys Bysławia przypomina o zebraniu wiejskim w sprawie funduszu sołeckiego na przyszły rok, które odbędzie się we wtorek 20.09. o godz. 17:30 w Świetlicy Wiejskiej.

crossmenu