Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 sierpnia 2022

XXI Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej – 2022 r.

7 maja 2022 roku w  Kościerzynie odbył się XXI Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej organizowany przez Parafię Świętej Trójcy oraz kościerski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął ksiądz biskup Ryszard Kasyna. Naszą szkołę i parafię reprezentowała Rozalia Augustyńska z klasy Ic oraz Natalia Cherek uczennica klasy VIIb.

W Kościerzynie biorą udział recytatorzy z całej diecezji, którzy reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny. Bardzo gratulujemy Natalii, która zajęła III miejsce. Dziękujemy za artystyczne doznania, wiele emocji i wzruszeń…  Życzymy Wam dalszych sukcesów i  rozwijania swoich talentów, a Maryja Królowa Polski niech będzie dla Was wzorem wiary i miłości.

Pragniemy serdecznie podziękować Akcji Katolickiej dzięki, której  nasze uczennice  mogły uczestniczyć w Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej w Kościerzynie.

crossmenu