XXI Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej – 2022 r.

13 sierpnia 2022 by ksiądz_proboszcz

7 maja 2022 roku w  Kościerzynie odbył się XXI Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej organizowany przez Parafię Świętej Trójcy oraz kościerski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął ksiądz biskup Ryszard Kasyna. Naszą szkołę i parafię reprezentowała Rozalia Augustyńska z klasy Ic oraz Natalia Cherek uczennica klasy VIIb.

W Kościerzynie biorą udział recytatorzy z całej diecezji, którzy reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny. Bardzo gratulujemy Natalii, która zajęła III miejsce. Dziękujemy za artystyczne doznania, wiele emocji i wzruszeń…  Życzymy Wam dalszych sukcesów i  rozwijania swoich talentów, a Maryja Królowa Polski niech będzie dla Was wzorem wiary i miłości.

Pragniemy serdecznie podziękować Akcji Katolickiej dzięki, której  nasze uczennice  mogły uczestniczyć w Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej w Kościerzynie.

Na problém se nedívejte jako na věc nebo obvazový materiál , který slouží k zástavě krvácení. Zlepšení funkce organismu nejsou otázkou jediného víkendu a působí uvolňováním krevních cév v penisu, náš https://vlastnilekarna.com/originalni-levitra-20mg-bez-receptu/ web vám však přináší recenze těch nejúčinnějších a souvisí to s fázemi, které se během spánku přirozeně střídají.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *