18 lipca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVI Niedziela ZWYKŁA, 17 lipca 2022 r.

• Raz jeszcze pragnę podziękować wszystkim parafianom, którzy łączyli się w modlitwie i przybyli na pogrzeb mojej ś.p. mamy Ewy Głogowskiej. Bardzo cenię sobie tę solidarność ze mną i moją rodziną.
  • Dziękuję za ofiary inwestycyjne w minioną niedzielę – łączna suma wyniosła 2950 zł.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów.
  • Już dzisiaj informujemy, że nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego w tym roku przypada w niedzielę 7 sierpnia. Program odpustu zostanie wywieszony w gablocie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30.
  • W minionym tygodniu w środę odbył się pogrzeb ś.p. Władysława Lewnau zamieszkałego w parafii Iwiec. Dobry Jezu…

INFORMACJA Z GMINY

Rolnicy, którzy ponieśli straty w uprawach w związku z gradem, który wystąpił 10 lipca 2022 r. proszeni są o zgłaszanie tego faktu w Urzędzie Gminy w Lubiewie do dnia 20 lipca br., biuro nr 5.

Druk wniosku jest dostępny na miejscu w Urzędzie. Do składanego wniosku rolnik dołącza kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2022.