Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
9 maja 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IV Niedziela WIELKANOCNA, 8 maja 2022 r.

  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą. W majowe niedziele nabożeństwo po Mszy św. o godz. 17:00. W maju przed niedzielną Mszą Świętą w Bysławku śpiewać będziemy Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej odbędą się we wtorek o 15:30 i w czwartek o 17:30.
  • W piątek 13 maja przypada kolejna rocznica rozpoczęcia objawień fatimskich. Rozpoczynamy także tegoroczny cykl nabożeństw fatimskich odprawianych do października każdego 13-go dnia miesiąca. Zapraszam zatem na nabożeństwo o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • Są jeszcze wolne miejsce na pielgrzymkę do Medugorie organizowaną w dniach 30 czerwca - 9 lipca br. Serdecznie zapraszam!
  • Do wieczności odszedł ś.p. Bogusław Kołatka z Minikowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10:00. Różaniec o godz. 18:00 w Minikowie. Dobry Jezu….
crossmenu