25 kwietnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 24 kwietnia 2022 r.

• Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na cele charytatywne. Dodatkowo dla uczczenia godziny Miłosierdzia Bożego od godziny 15:00 do 16:00 w kościele parafialnym wystawiony zostanie Najświętszy Sakrament i odbywać się będzie Adoracja w ciszy. Zapraszam!
  • Jutro 25 kwietnia - w dzień św. Marka - przed Mszą Świętą o godzinie 8:30 odbędzie się modlitwa z błogosławieństwem pól oraz modlitwy o urodzaje.
  • We wtorek zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzicami na spotkanie. Rozpoczniemy je Mszą Świętą o godzinie 17:00.
  • Są jeszcze wolne miejsce na pielgrzymkę do Medugorie organizowaną w dniach 30 czerwca - 9 lipca br. Serdecznie zapraszam!