Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
21 marca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III Niedziela WIELKIEGO POSTU, 20 marca 2022 r.

  • Dziękuje za dzisiejsze ofiary na seminarium oraz za ubiegłotygodniową kolektę na nasze cele inwestycyjne, której łączna suma wyniosła 2680 zł.
  • Bardzo proszę o modlitwę w naszych rodzinach w intencji pokoju. W niedzielę podczas każdej Mszy Świętej śpiewać będziemy suplikacje prosząc Boga o zachowanie nas od wojny.
  • W najbliższy piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień Świętości Życia i związanej z nim Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Tego dnia zostanie odprawiona tylko jedna Msza Święta o godzinie 8:30 w kościele parafialnym. Z racji uroczystości nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Tego dnia zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie naszą młodzież do kościoła parafialnego na godzinę 18:00 na koncert połączonych dwóch młodzieżowych zespołów: Na cały głos” oraz „Nieboskłonni”. Koncert poświęcony jest życiu człowieka. Nosi tytuł: „CZTERY PORY ŻYCIA”. Proszę promować w najbliższych dniach to wydarzenie. Podczas koncertu odbędzie także tegoroczne ślubowanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby chętne do podjęcia w tym roku tego modlitewnego zobowiązania proszone są o zapisywanie się na kartce wyłożonej na stoliku. W piątek na ślubowanie przynosimy ze sobą świece.
  • Po zakończonym koncercie odbędzie się także zbiórka do puszek na rzecz pomocy Ukrainie.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Wracamy do tematu naszej parafialnej pielgrzymki do Medugorie. Odbędzie się ona w dniach od 30 czerwca do 9 lipca. Koszt 950 zł i 220 Euro. Bliższe informacje w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Zdzisław Przybysz z Minikowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Różaniec o 17:00 w Minikowie.
crossmenu