Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 marca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela WIELKIEGO POSTU , 13 marca 2022 r.

  • Dziękuje za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz misjonarzy „Ad gentes”.
  • Bardzo proszę o modlitwę w naszych rodzinach w intencji pokoju. W niedzielę podczas każdej Mszy Świętej śpiewać będzie suplikacje prosząc Boga o zachowanie nas od wojny.
  • Dzisiaj przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech ten dzień stanowi dla nas okazję do łączności z Papieżem i całym Kościołem, szczególnie teraz, kiedy modlimy się o pokój na świecie.
  • Trwa Wielki Post. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych:
  • Droga Krzyżowa - w piątek o godz. 17.00 w kościele parafialnym, oraz o 18.30 w Bysławku.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym, a w Minikowie i w Bysławku - kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • W najbliższą sobotę przypada Uroczystość św. Józefa. Jest to jednocześnie dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz ich misję w Kościele, rodzinach i świecie.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na seminarium w Pelplinie.
  • Po raz kolejny zapraszam Parafian na dzień 25 marca do naszego Kościoła Parafialnego. O godz. 18:00 odbędzie się wyjątkowy koncert - Oratorium „Cztery Pory Życia”. Już dzisiaj także zapowiadam, że podczas tego koncertu odbędzie się także tegoroczne ślubowanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby chętne do podjęcia w tym roku tego modlitewnego zobowiązania proszone są o zapisywanie się na kartce wyłożonej na stoliku.
crossmenu