31 stycznia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IV Niedziela ZWYKŁA , 30 stycznia 2022 r.

• Kończą się tegoroczne ferie zimowe. Naszym drogim uczniom, a także kadrze pedagogicznej życzymy owocnej pracy w drugim semestrze.
  • W najbliższą środę przypada uroczystość Ofiarowania Pańskiego, inaczej nazywana świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte zostaną odprawione o 10:00 i 17:00 w kościele parafialnym i o 18:00 w Bysławku. Podczas Mszy Świętej o godzinie 17:00 odbędzie się poświęcenie świec dzieciom komunijnym. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • W czwartek 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja podczas Mszy Świętej o 17:00 w kościele parafialnym odprawimy obrzęd błogosławieństwa wiernych z modlitwą o ochronienie przed chorobami gardła i krtani.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne.
    • W czwartek modlitwy o powołania do służby w kościele.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
    • Serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi W SOBOTĘ na godzinę 20:00.
  • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam wraz z rodzicami lub rodzicem po Mszy Świętej do zakrystii.