Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
24 stycznia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III Niedziela ZWYKŁA , 23 stycznia 2022 r.

  • Zakończyliśmy kolędy, czyli wizyty duszpasterskie. Serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by dotrzeć do każdej rodziny w naszej parafii. Dziękujemy za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne. W przyszłą niedzielę dokonam podsumowania kolędowego oraz podsumowania całego minionego roku.
  • Dzisiaj przeżywamy niedzielę Słowa Bożego – święto ogłoszone przez papieża Franciszka. Niech stanie się sposobnością do odpowiedzi na pytanie jakie znaczenie dla mnie osobiście ma słuchanie Słowa Bożego chociażby podczas liturgii w kościele.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz gazetek misyjnych: „Świat misyjny
    i „Misje dzisiaj”.
  • Już dzisiaj informujemy, że poświęcenie świec dzieciom komunijnym odbędzie się 2 lutego podczas Mszy św. o godz. 17:00. Tę informację przypomnimy także w przyszłą niedzielę.
crossmenu