17 stycznia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela ZWYKŁA , 16 stycznia 2022 r.

• Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Dobiega końca tegoroczna kolęda. Do czwartku Msze św. są odprawiane tylko o godz. 8:30 w kościele parafialnym. Na te ostatnie dni plan kolęd przedstawia się następująco:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
16. 16 stycznia Niedziela 13:00 1)     BYSŁAW – ul. Kwiatowa

2)     PŁAZOWO – prawa strona

17. 17 stycznia Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Nowowiejska
18. 18 stycznia Wtorek 15:00 1)     BYSŁAW – ul. Okrężna

2)     BYSŁAW - ul. Szkolna, Spokojna i Krótka

stycznia

Środa 15:00 BYSŁAW – ul. Pejasa
  • W piątek i sobotę przypada Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejną niedzielę Słowa Bożego – święto ogłoszone przez papieża Franciszka. Niech będzie ona okazją do pogłębienia w swoim życiu duchowym znaczenia czytania i słuchania Słowa Bożego w liturgii Kościoła.
  • Z ofiar członków Róż różańcowych zakupiliśmy nowe stojaki z bezdotykowymi stacjami do dezynfekcji rąk. Bardzo dziękuję za ten dar.