Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
3 stycznia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela po BOŻYM NARODZENIU, 2 stycznia 2022 r.

  • Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 10:30 odbędzie się poświęcenie nowej chorągwi Żywego Różańca. Zapraszam szczególnie członków naszych parafialnych Róż różańcowych. Z całego serca dziękuję członkom Żywego Różańca za ufundowanie tego wyjątkowego daru.
  • W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte będą odprawione według porządku niedzielnego, a na zakończenie każdej Eucharystii błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kolekta będzie przeznaczona na misje katolickie.
  • W najbliższy piątek przed południem odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 pierwszopiątkowa spowiedź przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  • Trwa kolęda organizowana oczywiście w reżimie sanitarnym. Tak jak w ubiegłym tygodniu, tak i dziś przypominam, że jeżeli ktoś jest chory na Covid 19, lub ma objawy, jest na kwarantannie bądź izolacji, albo boi się kontaktów i nie chcę przyjąć kolędy to bardzo proszę o poinformowanie parafii, albo kierowcy kolędowego, by nie zachodzić do domu. W czasie kolęd Msze Święte w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 8:30 w kościele parafialnym. Plan kolęd na najbliższe dni przedstawia się następująco:

 

L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
5. 2 stycznia Niedziela 13:00 1)     BYSŁAWEK – Wybudowania pod Szumiącą

 

2)     PŁAZOWO – Wybudowania i lewa strona (12:00)

 

6. 3 stycznia Poniedziałek 14:00 MINIKOWO – wybudowania (tzw. Rabuśkowo)
7. 4 stycznia Wtorek 14:00 1)     MINIKOWO – część 1

 

2)     BUDAJEWO

8. 5 stycznia Środa 14:00 1)     MINIKOWO – część 2

 

2)     BYSŁAW – Wybudowania pod Świecie

9. 6 stycznia Czwartek 13:00 BYSŁAW – ul. Główna – odcinek początkowy
  7 stycznia Piątek   KOLĘDY NIE BĘDZIE!
10. 8 stycznia Sobota 10:30 BYSŁAW – wyb. pod Bysławek;

BYSŁAWEK – wyb. pod Bysław

11. 9 stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW - ul. Główna – odcinek środkowy
12. 10 stycznia Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Główna – odcinek końcowy, ul. Jesionowa, Piaskowa, Strażacka i Wodna

 

crossmenu