Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
8 grudnia 2021

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PARAFII – 6.12.2021r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 6 grudnia do naszej parafii na zaproszenie Księdza Proboszcza Wojciecha, zawitał wyjątkowy, oczekiwany z utęsknieniem Gość – Święty Mikołaj. Świętego  powitały w kościele dzieci i ich rodzice zgromadzeni na Mszy Świętej. Radość zebranych była ogromna, a Święty Mikołaj zapytał najpierw swoim zwyczajem, czy dzieci były grzeczne? Oczywiście, że tak! Nie miał wątpliwości, dlatego wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkim upominkiem. Wizyta Świętego Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła wiele emocji. Spotkanie to okazało się wielkim przeżyciem dla dzieci, na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Każdy mógł też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przybyłym Gościem.

Dziękujemy Święty Mikołaju za odwiedziny i zapraszamy za rok.

crossmenu