6 grudnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela ADWENTU, 5 grudnia 2021 r.

• Dzisiejsza niedziela jest Dniem Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Po zakończonej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel.
  • Dzisiaj w naszym dekanacie przypada uroczystość odpustowa ku czci św. Mikołaja w parafii Lubiewo. Suma o godz. 11:30.
  • Trwa Adwent - czas radosnego oczekiwania. Zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w kościele parafialnym oraz o godz. 18:00 w Bysławku.
  • Można nabywać świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duże świece w cenie 20 zł, małe w cenie 10 zł.
  • Łączymy się w modlitwie z rodzinami naszej parafii przeżywającymi rekolekcje Rodzina33. Dziś po Mszy o 17:00 w kościele parafialnym spotkanie podsumowujące kolejny tydzień rekolekcji.
  • W środę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Z potrzeby serca zachęca się do uczestnictwa w tym dniu we Mszy Świętej. Tego dnia odbędzie się dekanalny etap Synodu o Synodalności.
  • Członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej organizują zbiórkę słodyczy dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej. Zbiórka trwa od 6 do 19 grudnia. Wszystkich, którzy zechcieliby włączyć się do tej akcji zapraszamy do składania słodyczy w karton pod chórem w kościele parafialnym lub w zakrystii w Bysławku.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.