Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
8 listopada 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXII Niedziela ZWYKŁA, 7 listopada 2021 r.

  • Dziękuję za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych. Przypominam, że Stolica Apostolska przedłużyła możliwość uzyskania odpustu za zmarłych do końca listopada.
  • W najbliższy czwartek 11 listopada przeżywać będziemy 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Razem z księdzem Piotrem Lubeckim- proboszczem parafii Lubiewo i Sucha zapraszamy serdecznie naszą społeczność na Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny do naszego kościoła parafialnego w Bysławiu o godz. 10:00. Msza Święta rozpocznie się uroczystym wejściem delegacji i pocztów sztandarowych organizacji i stowarzyszeń działających na terenie naszych parafii. Gorąco zapraszam do wspólnej modlitwy. O godzinie 15:00 w Świetlicy Wiejskiej w Bysławiu odbędzie się koncert listopadowy.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Józef Labenc z Płazowa. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…
crossmenu