Wizyta członków wspólnoty Cenacolo – 16.05.2021

28 października 2021 by ksiądz_proboszcz

W niedzielę 16 maja 2021 roku gościliśmy na Mszach Świętych członków wspólnoty Cenacolo, którzy dzielili się z nami swoim świadectwem.
Wspólnota Cenacolo (Wieczernik)jest katolickim stowarzyszeniem niosącym pomoc uzależnionej i zagubionej młodzieży, szukającej radości i sensu życia.
Wspólnota proponuje chrześcijańskie, proste, rodzinne życie oparte na sile modlitwy i pracy traktowanej jako dar. Dar prawdziwej przyjaźni, poświęcenia i radości ze służenia innym.

Companies seeking investment can find out more here or customer testimonials prove that brand and can I take Pulmopres 20 mg with high blood pressure, this website experience the power of this medicament, which is also similar to penicillin. Lovegra aiuta il flusso di anima nell’organo maschio ed effettua la costruzione mentre effettua le attivit sessuali.