Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 października 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXX Niedziela ZWYKŁA, 24 października 2021 r.

 • Dzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się w naszym kościele parafialnym Koncert Jesienny Orkiestry Dętej przy OSP Bysław. Po koncercie orkiestra uświetni liturgię Mszy św. o godz. 17:00. Zapraszamy!
 • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 16:00 (nie będzie nabożeństwa we wtorek), a w piątek już o 15:30.
 • W piątek od 15:30 zapraszamy dzieci i młodzież, a także dorosłych do naszego kościoła parafialnego na Wieczór ze Świętymi pod nazwą „Wszyscy Święci balują w Bysławiu. Zapraszamy dzieci, by w tym dniu przebrały się za postać jakiegoś świętego bądź anioła.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • poniedziałek (25.10) – róża św. Faustyny
 • wtorek (26.10) – ministranci
 • środa (27.10) - róża św. Ojca Pio
 • czwartek (28.10) – róża św. Józefa
 • piątek (29.10) – klasa VII a
 • sobota (30.10 – godz. 16:45) – róża św. Rity
 • W środę 27 października przypada 82 rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Ks. Piotra Sosnowskiego – proboszcza naszej parafii. W tym dniu prośmy Boga o dar jego rychłej beatyfikacji.
 • Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z tym proszę o uporządkowanie grobów na naszych cmentarzach. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, co umożliwi w czasie Oktawy, uzyskanie odpustu zupełnego za naszych zmarłych. Przyjmuję już wypominki roczne (zdrowaśki), których czytanie odbywa się w niedzielę przed sumą w kościele parafialnym oraz zdrowaśki jednorazowe, które czytamy w pierwszym tygodniu listopada.
 • Do wieczności odszedł ś.p. Kazimierz Siemieniecki z Bysławia. Pogrzeb odbył się w środę. Dobry Jezu…
crossmenu