Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 października 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVII Niedziela ZWYKŁA, 3 października 2021 r.

 • Dzisiaj na Mszy Świętej o 10:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej, a po zakończonej Mszy św. o 10:30 ostatnie spotkanie przed uroczystością dla wszystkich kandydatów do bierzmowania.
 • We wtorek odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja. W ramach programu wizytacji Ks. Biskup, jako gość, spotka się z uczniami naszej szkoły, odwiedzi Dom Formacyjny w Bysławku, następnie uczestniczyć będzie w Koronce do Bożego Miłosierdzia i spotkaniu z wiernymi w kościele filialnym w Minikowie, następnie spotka się z przedstawicielami parafii w plebanii. Na zakończenie wizytacji odprawi Mszę Świętą o godzinie 16:30 w kościele parafialnym podczas której udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszam parafian do uczestnictwa w tej Mszy Świętej. Tego dnia nie będzie nabożeństw różańcowych w kościele. Proszę zatem o odmówienie różańca w naszych rodzinach i ofiarować go w intencji naszej parafii.
 • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą. W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
 • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 (w tym tygodniu bez wtorku).
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • poniedziałek (4.10) – róża św. Antoniego
 • środa (6.10) – róża św. Faustyny
 • czwartek (7.10) – róża św. Rozalii
 • piątek (8.10) – klasa VIII b
 • sobota (9.10) – róża św. Anny
 • W przyszłą niedzielę 11 października będziemy obchodzili XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka przykościelna, na rzecz „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Tego dnia kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz do nabycia kalendarze diecezjalne: mały w cenie 7 zł; duży w cenie 12 zł.
 • Do wieczności odeszła ś.p. Elżbieta Pilarska z Płazowa. Pogrzeb odbędzie się w środę o 11:00. Różaniec o 18:00. Dobry Jezu…
crossmenu