Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 września 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVI Niedziela ZWYKŁA, 26 września 2021 r.

 • Dzisiajpo Mszy o 10:30 spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania.
 • W piątek rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, aw sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
 • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. Jednak z racji pierwszego piątku miesiąca rozpoczniemy je od przyszłego poniedziałku.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • piątek (1.10) – róża św. Teresy
 • sobota (2.10) – scholaLaudatores
 • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne –I piątek i sobota w miesiącu.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 15:00 do 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i pierwszopiątkowa spowiedź. Jest to także spowiedź przed sakramentem bierzmowania. Osobno dla kandydatów do bierzmowania, którzy nie mogą przyjść w piątek oraz dla ich rodzin okazja do spowiedzi świętej w sobotę od godz. 18:30.
  • W sobotę o godz. 20:00 prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentuz rozważaniami i śpiewem naszej scholi.
 • W przyszłą niedzielę 3 października na Mszy Świętej o 10:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
 • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
crossmenu