Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 sierpnia 2021

RODZINA33 - rekolekcje dla małżeństw i rodzin – 2021 r.

Od 21 listopada do 23 grudnia odbywały się w naszej parafii rekolekcje Rodzina33, przygotowane przez Fundację Tota Tua.

W niedzielę Świętej Rodziny, podczas Mszy Św. o godz. 10:30 odbyło się uroczyste odnowienie małżeńskich przyrzeczeń związane z przeżyciem rekolekcji, które miały formę indywidualnej pracy rodzin w oparciu o materiały dostępne online dla dorosłych jak i dla dzieci.

Schemat rekolekcji Rodzina33 opierał się na 4 filarach małżeństwa i rodziny, opisanych w adhortacji św. Jana Pawła II: “Familiaris Consortio”. Była to: relacja z Bogiem, relacja między małżonkami, relacja z dziećmi oraz służba i ewangelizacja. Każdemu z tych filarów poświęcono w rekolekcjach     7 dni oraz dzień podsumowania.

Rodzinom uczestniczącym w rekolekcjach życzymy z okazji Niedzieli Świętej Rodziny , aby potrafiły owocnie czerpać ze wzoru życia Józefa, Maryi i Jezusa.

Niech Wasze małżeństwa i rodziny przenika duch miłości, życzliwości i ofiarnej służby, aby były przestrzenią nieustannego wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej.

crossmenu