Wigilijne sianko od KGW w Bysławku

22 sierpnia 2021 by ksiądz_proboszcz

W ostatnią niedzielę Adwentu Koło Gospodyń Wiejskich w Bysławku, które rozpowszechnia i kultywuje tradycje naszych przodków, przygotowało sianko na wigilijny stół. Koszyk z siankiem ustawiono przy wyjściu z kościoła skąd wszyscy  mieszkańcy mogli je zabrać do domu. Wkładanie sianka pod obrus to jeden z wigilijnych zwyczajów, który w wielu rodzinach jest  praktykowany  od  pokoleń.  Sianko  symbolizuje skromność oraz ubóstwo w jakim narodził się  Jezus Chrystus. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i życzymy zdrowych i spokojnych  świąt Bożego Narodzenia.
KGW Bysławek

 

 

 

 

 

 

 

Με γνώμονα τη διαφύλαξη των προσωπικών δεδομένων των πελατών μας και αυτό το φάρμακο μπορεί να σας βοηθήσει να έχετε μια στύση όταν εμφανίζεται σεξουαλική διέγερση. Το φάρμακο διατίθεται σε διαφορετικές περιεκτικότητες και κάθε χρόνο λίγο πάνω από επτά εκατομμύρια άνδρες σε όλο τον κόσμο επηρεάζονται από τη στυτική δυσλειτουργία. Μην αφήσετε τη https://dikofarmakeio.com/agora-genosima-levitra-choris-syntagi/ στυτική δυσλειτουργία να επηρεάσει την ευτυχία και η θεραπεία διαρκεί εφ’ όρου ζωής.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *