Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
5 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIV Niedziela ZWYKŁA, 4 lipca 2021 r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzymy Wam owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.
  • Od dzisiaj niedzielna Msza Święta wieczorna zostaje przesunięta z godziny 17:00 na 19:00.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjnew parafii. Rozpoczęły się już prace ostatniego etapu zadań na naszym cmentarzu, czyli oczyszczenia i remontu kaplicy grobowej w środkowej części naszego cmentarza.
  • Chociaż do naszego Odpustu parafialnego został jeszcze miesiąc już dziś chciałbym zapowiedzieć wydarzenie, które odbędzie się z okazji Odpustu. Organizujemy 3-dniowy festiwal filmowyna „Rodzinnym Podwórku” przy plebanii. Odbywać się będzie w 3 wieczory – w niedzielę odpustową 8 sierpnia oraz 9 i 10 sierpnia. Uczestnicy będą oglądali w 3 wieczory filmy (repertuar podamy później) na przygotowanych na podwórku leżakach. Będzie to coś z tzw. „Kina pod Chmurką”. Osoby, które zechciałyby pomóc w organizacji tego festiwalu bardzo proszę o kontakt. Myślimy o osobach, które przygotowałyby  jakieś przekąski, ciasta, coś do picia, może grilla itp. Ten festiwal w tym roku zastąpi nasz parafialny festyn.
crossmenu