28 czerwca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIII Niedziela ZWYKŁA, XIII Niedziela ZWYKŁA

• Kończy się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowedo Serca Pana Jezusa odprawiamy do środy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Rozpoczęły się wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.
  • Jak co rokuniedzielnąMszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu, a więc od przyszłej niedzieli, przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • W środę 30 czerwca przypada 26 rocznica śmierci proboszcza naszej parafii Jana Kozikowskiego. Zachęcam do wdzięcznej modlitwy w tym dniu.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę zapraszam na godz. 20:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholiLaudatores.
  • Jest nowy numer„Pielgrzyma”.

INFORMACJA Z GMINY

Wójt Gminy Lubiewo w imieniu organizatorów zaprasza w niedzielę 27 czerwca o 15-tej na FESTYN RODZINNY „POWITANIE WAKACJI”, który odbędzie się na sali gimnastycznej i boisku szkolnym w Lubiewie. W  programie wiele atrakcji nie tylko dla dzieci. Szczegóły na stronie internetowej gminy.