Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
21 czerwca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XII Niedziela ZWYKŁA, 20 czerwca 2021 r.

  • Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowedo Serca Pana Jezusa odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dziękuję za ubiegłotygodniowe ofiary składane na cele inwestycyjne w parafii, których łączna suma wyniosła 3100 zł.
  • W najbliższym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku VIII klas w czwartek o godz. 12:00. Dla pozostałych uczniów naszej szkoły Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 25 czerwca o godz. 16:00. I tutaj uwaga! Msza Święta nie odbędzie się przed spotkaniem w szkole tylko już po rozdaniu świadectw i bez opieki nauczycieli i wychowawców. Nie będzie także autokaru szkolnego, który przywiózłby uczniów. Zatem wszyscy przychodzą lub przyjeżdżają we własnym zakresie. Mimo wszystko serdecznie zapraszam dzieci i młodzież oraz rodziców do wspólnej modlitwy.
  • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
crossmenu