Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 czerwca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XI Niedziela ZWYKŁA, 13 czerwca 2021 r.

  • Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowedo Serca Pana Jezusa odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dzisiaj przypada Dzień Fatimski. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece. Na dzisiejszym spotkaniu fatimskim zostanie utworzona i pobłogosławiona nowa Róża Różańcowa w naszej parafii pod wezwaniem św. Rity.
  • Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii.
  • Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowaniaodbędzie się w czwartek o 16:00.
  • Na najbliższy piątek nasza parafia została wyznaczona do modlitwy w intencji Seminarium Duchownego w Pelplinie w ramach tzw. „Mostu modlitwy”. Zapraszam zatem na Adorację w tej intencji w piątek na godz. 16:30 do kościoła parafialnego.
  • W sobotę 19 czerwca przypada 8 rocznica śmierci śp.ks. Jerzego Woźniakaz Bysławka. Zachęcamy do wdzięcznej modlitwy za dusze księdza kapelana.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Naszej zaplanowanej parafialnej pielgrzymki do Medjugorie w tym roku jeszcze nie organizujemy. Jeżeli są osoby, które chciałyby odebrać zaliczkę to bardzo proszę o zgłoszenie się do zakrystii lub biura parafialnego. Całość wpłat znajduje się na naszym koncie parafialnym.

INFORMACJA Z SOŁECTWA

Sołtys Bysławia zwołuje zebranie wiejskie, które odbędzie się 16 czerwca (środa) o godzinie 18:00. Po zakończonym zebraniu będzie możliwość dokonania spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkańców.

crossmenu