Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 czerwca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - X Niedziela ZWYKŁAm, 6 czerwca 2021 r.

  • Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowedo Serca Pana Jezusa odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Bardzo dziękuję wszystkim parafianom i gościom, którzy wzięli udział w procesji Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kieruję w stronę tych, którzy czynnie uczestniczyli w zorganizowaniu procesji, mianowicie: rodzinom, które przygotowały ołtarze i udekorowały trasę procesji, Paniom Katechetkom, Panu kościelnemu, Panu Organiście wraz z małżonką, orkiestrze dętej przy OSP Bysław, lektorom i ministrantom, szafarzom, dziewczynkom sypiącym kwiatki oraz ich opiekunkom, dzieciom komunijnym i ich rodzicom, strażakom, osobom noszącym chorągwie i feretrony.
  • Trwa oktawa Bożego Ciała. W niedzielę procesja dookoła kościoła przed Mszą świętą o 10:30. Od wtorku do czwartku codziennie w łączności ze Mszą świętą o godz. 17.00, a w Bysławku w niedzielę i środę w łączności ze Mszą Świętą. W poniedziałek Msza Święta o 8:30 odbędzie się bez procesji. Na zakończenie Oktawy w czwartek oraz w piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
  • W przyszłą niedzielę przypada Dzień Fatimski. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece. Także w przyszłą niedzielę – drugą w miesiącu – kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
crossmenu