Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
10 maja 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VI Niedziela WIELKANOCNA, 9 maja 2021 r.

  • Przypominam o obostrzeniach sanitarnych. Obowiązuje zasada 1 osoba na 15 m2. Pamiętajmy także o zakładaniu maseczek w kościele, dezynfekcji rąk przy wejściu i zachowaniu odstępu.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii.
  • W tym tygodniu przypadają tzw. Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw błagalnych o urodzaje i za kraje głodujące. Modlitwy odmawiamy w łączności ze Mszą Świętą i nabożeństwem majowym. Zapraszam wszystkich naszych drogich rolników i hodowców.
  • Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się we wtorek o17:30 oraz w piątek o 15:30. Dodatkowo spotkanie dla rodziców tych dzieci odbędzie się we wtorek po zakończeniu próby.
  • Trwa maryjny miesiąc maj.Nabożeństwa majowe odprawiamy tylko w łączności ze Mszą Świętą.
  • W czwartek 13 maja przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Rozpoczynamy także tegoroczny cykl nabożeństw fatimskich odprawianych do października każdego 13-go dnia miesiąca. Zapraszam zatem na nabożeństwo o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Hilaria Wamkaz Bysławka. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…

Informacja z gminy.

Komunikat Wójta Gminy Lubiewo

Szanowni mieszkańcy – trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - uważajmy na oszustów, którzy mogą próbować wyłudzić nasze dane poprzez kontakt osobisty lub telefoniczny.Zachęcam do dokonania samospisu przez portal www.stat.gov.pl  lub do kontaktu z pracownikami Gminnego Biura Spisowego w Urzędzie Gminy w Lubiewie, którzy dokonają spisu.W momencie rozpoczęcia pracy na naszym terenie przez rachmistrzów zostaną Państwo powiadomieni specjalnym komunikatem.Rachmistrzowiebędą przeprowadzać tylko wywiady telefoniczne. Rachmistrz nie przyjdzie do domu, dlatego nie należy wpuszczać nikogo, kto się za niego podaje. Oszuści mogą w ten sposób wyłudzić nasze dane.

Informacja z sołectwa.

Podatki w sołectwie Bysław będą zbierane od 10 do 15 maja w Domu Strażaka w godzinach 10:00 – 12:00 oraz 16:00 – 18:00.

crossmenu