Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
19 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IIINiedziela WIELKANOCNA, 18 kwietnia 2021 r.

  • Przypominam o obostrzeniach sanitarnych, które dotyczą także obecności w kościołach. W dalszym ciągu obowiązuje zasada 1 osoba na 20 m2. Pamiętajmy także o zakładaniu maseczek w kościele, dezynfekcji rąk przy wejściu i zachowaniu odstępu.
  • Dziękuję za ofiary składane na kolektę inwestycyjną w minioną niedzielę. Łączna suma wyniosła 2110 zł. Dziękuję także osobom, które wspierają materialnie parafię przez przelew na konto.
  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny w Kościele. Zachęcam do lektury Pisma Świętego w tym czasie.
  • W najbliższą środę na godzinę 15:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na spotkanie do kościoła parafialnego.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Firma Green Office Ecologic zajmuje się zbiórką i utylizacją zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu (np. sprzęt RTV i AGD: pralki, telewizory, komputery itp.) Zużyty sprzęt można złożyć na podwórku plebanii najpóźniej do wtorku 20 kwietnia do godz. 15:00. O godzinie 15:00 podjeżdża samochód i zabiera sprzęt.
  • Do wieczności odeszliś.p. Teresa i Marian Kołodziejscy z Bysławia. O dacie pogrzebu poinformuję później. Dobry Jezu….
crossmenu