Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
12 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia 2021 r.

  • Dzisiaj w II niedzielę wielkanocną, obchodzić będziemy święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz odbywać się będzie zbiórka do puszek na cele charytatywne. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się także Tydzień Miłosierdzia w Kościele.
  • Dziękuję za ofiary składane na kolektę, którą przeznaczamy na cele inwestycyjne w parafii.
  • Przypominam o obostrzeniach sanitarnych, które dotyczą także obecności w kościołach. W dalszym ciągu obowiązuje zasada 1 osoba na 20 m2. Pamiętajmy także o zakładaniu maseczek w kościele, dezynfekcji rąk przy wejściu i zachowaniu odstępu.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Józef Chabowski z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 10:00. Różaniec od środy po Mszy św. o 17:00. Dobry Jezu….
crossmenu