Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
18 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela ZWYKŁA, 17 stycznia 2021 r.

  • Dziękuje za ofiary składane na kolektę przeznaczoną na nasze diecezjalne seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Do wtorku trwa kolęda organizowana w reżimie sanitarnym. Do wtorku Msze Święte w kościele parafialnym o godz. 8:30, a od środy o 17:00. Plan na ostatnie 3 dni kolędowe przedstawia się następująco:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
18. 17 stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW – ul. Główna – odc. początkowy
19. 18 stycznia Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Główna – odc. środkowy
20. 19 stycznia Wtorek 15:00 BYSŁAW – ul. Polna bez bloków 5 i 7 oraz ul. Słoneczna
  • W czwartek i piątek przeżywamy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia.
  • Za tydzień przeżywać będziemy kolejną Niedzielę Słowa Bożego w Kościele ustanowioną przez Papieża Franciszka. Ma stanowić okazję do uświadomienia sobie znaczenia Pisma Świętego dla życia ludzi wierzących, wychodząc od jego oddźwięku w liturgii, która stawia wierzących w żywym i stałym dialogu z Bogiem. Więcej na ten temat powiemy sobie w przyszłą niedzielę.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Elżbieta Jochim z Bysławka. O pogrzebie poinformuję później. Różaniec o 18:00 w kościele św. Wawrzyńca w Bysławku. Dobry Jezu…
crossmenu