Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 grudnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III Niedziela ADWENTU, 13 grudnia 2020 r.

 • Trwa Adwent. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 oraz o godz. 18:00 w Bysławku. Proszę, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony i ustawiały się przed Mszą Świętą pod chórem.
 • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii
 • Z racji obostrzeń państwowych nie organizujemy niestety SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ w naszej parafii z udziałem kapłanów z dekanatu. Natomiast w najbliższą sobotę będzie okazja do spowiedzi:
  • w Minikowie 10.00 – 10.30
  • w Bysławku 11.00 – 11.30
  • nie będzie zatem w tę sobotę spowiedzi w kościele parafialnym w bloku popołudniowym.
 • W związku z tym bardzo proszę o korzystanie ze spowiedzi świętej w nadchodzącym tygodniu. Każdego dnia przynajmniej pół godziny przed Mszą Świętą będzie do tego okazja.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 • Pan kościelny zakończył już rozprowadzanie opłatka na terenie naszej parafii. Nie wszystkich jednak zastał w domu. W tej sytuacji można jeszcze dziś i przez kolejne dni po każdej Mszy św. zaopatrzyć się w opłatek w zakrystii.
 • W czasie adwentu zapraszamy do szczególnej modlitwy za młodzież polską, zarówno uczestniczącą w życiu Kościoła, jak i zagubioną w obecnej rzeczywistości. Zachęcamy do podjęcia jednego dnia postu i modlitwy w intencji ludzi młodych, do udziału we Mszy św. Jest to prośba skierowana w szczególny sposób do rodziców i dziadków oraz chętnej młodzieży. Chcemy stworzyć księgę modlitwy, która będzie ofiarowana Dzieciątku Jezus w czasie Pasterki. Wspólnota Domowego Kościoła włączyła się w tą akcję o dnia 12.12.2020r. do 16.12.20r. Pragniemy zachęcić wszystkich parafian do podjęcia postu od dnia 17-23.12.20r. Osoby chętne prosimy zgłosić w zakrystii lub na podany numer wywieszony w gablocie.
crossmenu