Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 grudnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela ADWENTU, 6 grudnia 2020 r.

  • Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 10:30 odbędzie się poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  • Dzisiaj w dniu solidarności z katolikami żyjącymi na Wschodzie odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej na Wschodzie.
  • Dziś także przypada uroczystość odpustowa ku czci św. Mikołaja w parafii Lubiewo.
  • Trwa Adwent. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 oraz o godz. 18:00 w Bysławku. Proszę, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony i ustawiały się przed Mszą Świętą pod chórem.
  • Można nabyć świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte zostaną odprawione o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w Bysławku.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.

INFORMACJA Z GMINY

Wójt Gminy Lubiewo informuje, o konieczności składania przez mieszkańców nowych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wypełnione druki należy przekazać do Urzędu Gminy w Lubiewie lub w świetlicach wiejskich, zgodnie z harmonogramem dołączonym do deklaracji. Termin upływa 10 grudnia 2020 roku.

INFORMACJA Z SOŁECTWA

Sołtys Bysławia zwołuje zebranie wiejskie, które odbędzie się w formie on-line 11 grudnia (piątek) o godz. 18:00. Konieczność zwołania wynika z zamiaru złożenia wniosku o dofinansowanie inwestycji dotyczącej kąpieliska w Bysławiu. Bliższe informacje w kurendzie wywieszonej także na tablicy ogłoszeń.

crossmenu