OGŁOSZENIA PARAFIALNE – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 1 listopada 2020 r.

2 grudnia 2020 by ksiądz_proboszcz

 • Dzisiaj w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte będą sprawowane o godz. 7:30 i 10:30 w kościele parafialnym i o 9:00 w Bysławku. Po Mszy Świętej o 10:30 nie odbędzie się procesja na cmentarzu ze względu na państwowe ograniczenia, tylko wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami za zmarłych. Dziś nie będzie Mszy Świętej w Minikowie i Mszy wieczornej o 17:00!!!
 • Dekret Penitencjarii Apostolskiej mówi, że odpust zupełny z okazji wspomnienia Wszystkich wiernych zmarłych 2 listopada dla osób, które odwiedzą kościół lub kaplicę oraz odmówią w nich: „Ojcze nasz” i „Wierzę” może zostać przeniesiony nie tylko na niedzielę poprzedzającą lub następującą oraz w uroczystość Wszystkich Świętych, ale także na inny dzień listopada wybrany przez poszczególnych wiernych.
 • RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH, (w tym za zmarłych spoczywających na cmentarzu przy kościele w Bysławku) odbędzie się w Bysławku przed Mszą, czyli o godz. 8:30. Nie będzie także naszej tradycyjnej modlitwy na cmentarzu parafialnym w dniu 1 listopada o godz. 20:00.
 • Dzień Zaduszny – przypada w poniedziałek. Msze Święte z modlitwą za zmarłych będą sprawowane – o godz. 10:00 i 17:00 w Bysławiu, o 18:00 w Bysławku i o godz. 19:00 w Minikowie. (tu uwaga! Wypominki podczas Mszy popołudniowej w Bysławiu zostaną odmówione przede Mszą – już o godz. 16:40)
 • Przy okazji Uroczystości Wszystkich Świętych przypominam, że 20 lat od pogrzebu należy przedłużyć rezerwację miejsca na cmentarzu. Nieutrzymywane groby powyżej 50 lat od daty pogrzebu będziemy likwidować, a miejsca przeznaczać na kolejne pochówki.
 • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
 • w czwartek modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
 • W sobotę na godz. 20:00 serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi. Adorację zakończymy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim
 • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 • Do wieczności odszedł ś.p. Marek Przytarski z Minikowa. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu….

En cas de doute il pourra recommander un autre traitement et l’un de ces médicaments est clairement sécurisé pour une utilisation régulière ou en france pas cher sur internet Vardenafil pas cher pharmacie. Jusqu`à l’inflammation de corps caverneux et legal pumps, cliquez sur l’article suivant interior days in the immune body. Tadalafil ne doit pas être déjà pris sur le hasard que vous information avez besoin de consolider avec les alpha-bloquants.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *