Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
9 listopada 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXII Niedziela ZWYKŁA, 8 listopada 2020 r.

  • Na podstawie nowych wytycznych państwowych w związku z walką z pandemią koronawirusa podczas Mszy i nabożeństw obowiązuje zasada 1 osoba na 15 m2.
  • Zakończyliśmy Oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Przypominam, że z daru Odpustu za naszych zmarłych możemy korzystać przez cały miesiąc listopad w wybranym przez nas dniu.
  • Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne.
  • W środę w całym naszym kraju przeżywamy 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze Święte w parafii zostaną odprawione o godz. o 17:00 w kościele parafialnym i o 18:00 w Bysławku. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy na przestrzeni dziejów oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny. Tego dnia przypada także odpust św. Marcina w Świekatowie.
  • W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Do wieczności odeszli ś.p. Kazimierz Śledź z Bysławka. Pogrzeb odbył się w czwartek; ś.p. Łucja Witkowska z Bysławia, pogrzeb odbył się w sobotę; ś.p. Józef Januszewski z Wełpina, pogrzeb odbył się w sobotę w Lubiewie; oraz ś.p. Felicja Korzeniewska z Bysławka. O dacie pogrzebu poinformuję później, różaniec o 17:30 w kościele św. Wawrzyńca w Bysławku. Dobry Jezu….
crossmenu