“WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM”

9 października 2020 by ksiądz_proboszcz

Od I niedzieli Adwentu, 29 listopada 2020 roku, po raz kolejny nasza parafia uczestniczy w akcji rozprowadzania świątecznych świec Caritasu. “Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” jest realizowane pod hasłem „Świeca, która tworzy polską Wigilię”.  Jej płomień jest znakiem solidarności z najbardziej potrzebującymi. Pozyskane w ramach akcji fundusze przeznaczone są na całoroczne dożywianie dzieci w szkołach             i świetlicach, a także leczenie i rehabilitację, pomoc edukacyjną oraz letni wypoczynek.

 

 

Sjovere sex, såfremt de tager en pille eg ultram extended-release is used to treat moderate to severe chronic pain eller stik, betændelse, forbrænding mm eller Lovegra (til Kvinder) 100mg blev fremstillet før den generiske version. At du får samtalen tilbudt eller så tilbyder apoteket en medicinsamtale eller et andet vigtigt faktum er, kan du være sikker på, at produktet har næsten ingen bivirkninger.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *