24 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXI Niedziela ZWYKŁA, 23 sierpnia 2020 r.

• Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku w tym ostatnim już tygodniu wakacyjnym. Przypominam o zakładaniu maseczek w kościele.
  • Dzisiaj odpust św. Bartłomieja w parafii Polskie Łąki. Suma o godz. 11:00.
  • Bardzo dziękuję za ubiegłotygodniową zbiórkę środków finansowych w naszej parafii na rzecz mieszkańców Bejrutu dotkniętych tragedią w dniu 4 sierpnia. Zebraną kwotę 1760 zł przelaliśmy na konto Caritas, która przekaże ją na miejsce tragedii.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Jako parafia pragniemy zorganizować jednodniowy wyjazd śladami cudów eucharystycznych w Polsce do Legnicy i Poznania w sobotę 29 sierpnia. Koszt 160 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Serdecznie zapraszam. Krótkie spotkanie w związku z wyjazdem odbędzie się w środę po Mszy św. o 17:00.